Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muzikoterapie - programy a techniky

Jakmile se jednou vaše srdce otevře, celá existence se vám bude zdát přirozeně krásná a harmonická.

 

Rubriky

Komunitní muzikoterapie

Příspěvků: 4

Vokální iglú

Příspěvků: 1

Šamanská cesta

Příspěvků: 0

Výuka hry na hudební nástroj

Příspěvků: 1

Setkání s tóny přírodních národů

Příspěvků: 1

Alikvótní zpívání

Příspěvků: 1

Zvuková masáž

Příspěvků: 0

Příspěvky

Osobnost muzikoterapeuta

19. 10. 2012

 

Cílové skupiny

19. 10. 2012

 

Afirmace

31. 10. 2011

Některé psychosomatické potíže, které se projevují jako zdánlivě nesouvisející, je možné specifikovat v mnoha rovinách a vzájemně harmonizovat příčinu s projevenými důsledky. Odstraňování příčin je harmonizační proces, kdy se na vyvážení disharmonie používají v jednom ze základních stupňů tzv. afirmace.

Moudrost krásy
 
Jsem vděčný – a naladěn – na krásný život v tomto nádherném světě. Mohu si dovolit přijímat tuto krásu, která bude ve všech mých vztazích. Dávám tolik, kolik dostávám a plně přijímám dar.

 

Muzikoterapie v přírodě

1. 7. 2011

K další muzikoterapii jsme se s několika klienty setkali v majestátném prostředí Národního parku Podyjí. Energie krajiny byla znát ve všech patrných ohledech. Muzikoterapie v přírodě je naprosto něco jiného než v uzavřené místnosti. Zkusím malinko naznačit, o co jde.

 

Šamanská cesta

14. 6. 2011

Staletími prověřená moudrá léčebná metoda, pomocí které cestujeme do neobvyklých realit. Tohle duchovní objevování je používáno rozmanitými kulturami celého světa a jednoduchými kroky nám pomůže objevit naši vnitřní moudrost, naučí nás ji poslouchat a věřit ji.

 

Muzikoterapie - programy a techniky

27. 4. 2010

Muzikoterapie v mém chápání je léčivý proces plný relaxace a obnovy pro tělo a duši. Energie skrze terapeuta vyrovnává a harmonizuje zablokovaná místa ve vašem těle a pomocí zvuků, tónů, zpěvu, hlasu obnoví průtok nové živoucí síly.