Jdi na obsah Jdi na menu
 


Caroline Myssová: Anatomie ducha

 

Caroline Myssová popisuje fungování lidského energetického pole následovně: “Všechno živé pulsuje energií, která obsahuje informaci. Nikoho nepřekvapí, že toto pojetí přijímají lidé praktikující alternativní nebo doplňkovou medicínu, ale existenci elektromagnetického pole vytvářeného biologickými procesy těla uznávají také někteří kvantoví fyzikové. Vědci přijímají skutečnost, že lidské tělo vytváří elektrickou energii, neboť živá tkáň vytváří energii."

 

...Asi nejdůležitější v jakémkoliv léčení je fakt, že člověk musí sám chtít se léčit a musí najít sílu si pomoci. Myssová toto rozvádí: “Energetická medicína je holistická filosofie, která učí: Jsem zodpovědný za své zdraví. Na jisté úrovni jsem se proto podílel na vzniku této nemoci. Mohu se podílet na jejím vyléčení, tím že vyléčím sebe sama neboli svou emocionální, psychickou, fyzickou, duchovní bytost.“

 

...Myssová popisuje každého člověka jako živoucí historickou knihu. Říká: “Naše tělo obsahuje naši minulost – každou kapitolu, řádek a verš všech událostí a vztahů našeho života. Naše biologické zdraví se stává živoucí výpovědí vyjadřující naše síly, slabosti, naděje a strachy."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář